02195119891

عکاسی محصول و ساخت مستند تبلیغاتی و آموزشی

عکاسی فشن و مدلینگ

عکاسی کودک

تهیه و تولید فیلم داستانی و سینمایی

تهیه و تولید فیلم مستند

عکاسی صنعتی

 

بوجود آوردن هویت بصری در دنیای پر رقابت تبلیغات امروز کار ساده ای نیست. 
ما با یک تیم متخصص و با تجربه در زمینه عکاسی محصول ، ساخت مستند ، طراحی و تهیه آیتمهای تبلیغاتی و کلیپ های کوتاه و همینطور مشاوره و اجرا در خصوص پخش و نشر آن در شبکه های رسمی (شبکه های تلویزیونی) و مجازی در جهت اهداف تجاری ، برندینگ و تبلیغاتی شما ، بهترین ها را پیشنهاد و تا تحقق این اهداف در کنار شما خواهیم بود.

مهمترین اصل و زیر بنای فکری و کاری ما ایجاد روابط کاری مبتنی بر حس و حال خوب شما مشتریان گرامی و رضایتمندی دو سویه بوده و خواهد بود.

برنامه سازی تلویزیونی و ساخت فیلم مستند صنعتی و تبلیغاتی
تخصص و تجربه اصلی ماست و در راستای این فعالیت از توانایی هنرمندان و متخصصین نامدار این عرصه بهره می بریم…

مستند صنعتی و تبلیغاتی

هنگامی که هدف از تولید فیلم، نشان دادن روند شکل گیری یک شرکت، شیوه ارائه خدمات یا مراحل ساخت یک محصول یا باشد، با یک مستند صنعتی روبرو هستیم. در حقیقت مخاطبان با مشاهده این فیلم مستند تجربه بازدید مجازی از یک شرکت یا کارخانه را کسب می کنند و با شیوه کاری، نحوه برخورد با مشتریان، روش کنترل کیفیت محصولات، متخصصان، بخش های اداری و تاریخچه آن شرکت آشنا می شوند.

برنامه سازی تلویزیونی

ساخت و تولید یک برنامه تلویزیونی ساده به نظر می رسد.

اما حقیقت آن است که برای برنامه سازی تلویزیونی باید مراحل فراوان و پیچیده ای طی شود و صرفا با نوشته شدن یک فیلم نامه و انتخاب چند بازیگر و فیلم برداری از صحنه های مختلف، نمی توان یک برنامه تلویزیونی حتی بی کیفیت را تهیه کرد چه برسد یک برنامه تلویزیونی جذاب و پر بیننده.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

وقتی به یک آگهی تبلیغاتی نگاه می کنید چه چیزی توجه تان را جلب می کند؟

قبل از اینکه متن آگهی دیده شود این تصویر درج شده در آگهی است که مرکز توجه قرار مخاطبین می گیرد. شرکت ها با استفاده از تکنیک های عکاسی صنعتی و یا عکاسی محصول ، توان تولید ، امکانات و همچنین کیفیت محصولات خود را به نمایش می گذارند.

کارگاه فیلم و عکس باربد

فعالیت استودیو باربد عکاسی صنعتی و عکاسی محصول  و همچنین ساخت مستند برای سازمانها ، ادارات و ارگانها بوده و در این مسیر به دنبال پیدا کردن شرکایی هستیم که از بودن در کنار ما و صرف هزینه هایی که برای تبلیغات خود می کنند راضی و خشنود باشند.
برخی مشتریان ما